Skip to content

درباره ما

شرکت توسعه دیجیتال ریکان در سال ۱۳۹۵ به صورت بین‌المللی شروع به کار کرده است. اینک با عنایت الهی و در جهت ارتقاع سطح علوم فناوری اطلاعات و کامپیوتر، این گروه در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در داخل کشور آغاز کرده است تا بتواند گام بزرگی در راستای طراحی انواع وب‌سایت و پشتیبانی کسب و کار های دیجیتال بردارد و تحولی مدرن در این راستا ایجاد کند.

ریکان ازجمله شرکت هایی هست که شما می‌توانید با مراجعه به آن، کسب و کار سنتی خود را به کسب و کاری مدرن تبدیل کنید.

زمینه‌های فعالیت گروه توسعه دیجیتال ریکان

تیم توسعه دیجیتال ریکان در مذاکره با مشتریان خود در جلساتی که صورت می‌گیرد با بهره گیری از تجربه متخصصین خود، پلن کلی تبدیل کسب و کار سنتی شما به بیزینس امروزی و دیجیتال را طراحی و در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

در گام اول پیشنهاد گروه ریکان به مشتریان خود بهرهمندی از ابزار وردپرس برای طراحی سایت می‌باشد، چراکه امروزه وب‌سایت‌های موفق در قالب وردپرس ارائه می‌شوند، اما درصورت احساس نیاز و یا اصرار مشتری ریکان توانایی این را دارد که وب‌سایت موردنظر ‌مشتری را با هر ابزاری پیاده‌سازی کند

در ادامه بحث طراحی وب‌سایت، موضوع طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن گوشی همراه مورد بررسی قرار می‌گیرد، که در این زمینه نیز شرکت ریکان توانایی پاسخ گویی و ارضای نیاز مشتری را دارد و راهکارهای مناسبی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

اما مهمترین بخش از طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت برای کسب و کارهای آنلاین، موضوع سئو و دیجیتال مارکتینگ است، که تأثیر بسزایی در نتایج کلیه کارهایی که انجام می‌گیرد دارد، ریکان در این زمینه نیز پیشتاز بوده و نتیجه خوبی را برای مشتریان خود رقم می‌زند.

مزیت همکاری با شرکت ما

با توجه به این که ریکان در ابتدا فعالیت خود را در خارج از ایران شروع کرده است، سعی در این داشته که همیشه در هر جهت مدرن ترین باشد، پس گروه توسعه دیجیتال ریکان می‌تواند گزینه مناسبی برای شما مشتریان عزیز باشد.

همچنین ریکان ویژگی‌هایی چون :

  • حفظ امنیت اطلاعات مشتریان
  • آشنا در اصول مشتری مداری
  • استفاده از بروزترین ابزارها
  • تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری
  • پشتیبانی مادام‌العمر
  • و …

را نیز در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

درباره ما