Skip to content

طراحی وب سایت

امروزه اغلب فعالیت های هر شخصی وابسته به فضای مجازی میباشد به همین دلیل وب سایت یکی از ابزارهای ضروری و قابل اهمیت برای تمامی سازمان ها ، شرکت ها و افراد می باشد.

سایت ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که مهمترین این دسته ها عبارتند از :

سایت شرکتی
سایت فروشگاهی
سایت شخصی

با توجه به رقابتی که در این زمینه در فضای مجازی وجود دارد ،سایتی که طراحی می شود باید تمامی استاندارد های لازم را داشته باشد تا بتواند مفید واقع شود.
شرکت توسعه دیجیتال ریکان با توجه به سابقه فعالیت چندین ساله خود با شرکت های خارجی می تواند با کمترین مبلغ ممکن استانداردترین سایت ها را در کمترین زمان با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود بگذارد.

ویژگی های یک وب سایت خوب

UI
UX
responsive
SEO

وب سایت فروشگاهی

امروزه اغلب کسب و کارهای اینترنتی جهت رونق بخشیدن به کار خود اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی برای خود می کنند زیرا فروشگاه های اینترنتی علاوه بر این که موجب گسترش چشم گیر مشتریان و افزایش نرخ فروش می شود باعث می شودکه مشتری احساس اطمینان نسبت به کسب و کار شما داشته باشد که این امر از دلایل مهمی است که باعث می شود برند شما به یک برند معتبر و معروف تبدیل شود.

طراحی وبسایت

سایت استاتیک

وب سایت های استاتیک سایت هایی هستند که محتوای آنها به راحتی قابل تغییر نمی باشد و اگر بخواهید قسمتی از یک متن یا حتی یک عکس را تغییر بدهید باید به کسی که سایت را طراحی کرده است مراجعه کنید ،به عبارت دیگر سایت های استاتیک پنل مدیریتی ندارند.
امروزه سایت های استاتیک دیگر منسوخ شده و جای خود را به سایت های داینامیک داده اند.

طراحی وبسایت

سایت داینامیک

وب سایت های پویا یا همان سایت های داینامیک بر خلاف سایت های استاتیک دارای پنل مدیریتی می باشند که مالکان سایت می توانند از این طریق به راحتی محتویات داخل وب سایت را هر لحظه تغییر بدهند.